Naše Know-How je k Vašim službámJiž více 90 let vyvíjí a vyrábí společnost  ERICH JAEGER vysoce kvalitní elektrická spojení pro různá odvětví průmyslu. Mezi naše zákazníky tak patří vedle mnoha významných výrobců automobilů a užitkových vozidel také podniky z jiných odvětví. Ti všichni přitom spoléhají na vysoký standard kvality společnosti ERICH JAEGER.

V době stálých technologických změn již dávno nestačí mít jen dobré nápady. Teprve jejich proměna na perfektní řešení pro zákazníky je měřítkem, se kterým se chceme porovnávat. Nejvyšší kvalita je tak pro nás závazkem vůči našim zákazníkům a rovněž tak vůči nám samotným.

Jako globální hráč je skupina  JAEGER zastoupena po celém světě. Přitom přes 1000 pracovníků pracuje na inovativních řešeních pro naše zákazníky.  Se sídlem firmy v Německu, třemi výrobními závody v Mexiku, České republice a v Číně, jakož i prodejními zastoupeními v USA, Francii, Polsku a Itálii je tak skupina JAEGER v kteroukoli dobu v bezprostřední blízkosti svých zákazníků.